Geciktirmeye Yardımcı Olabilen Krem

Delay 48000 Sipariş Hattı : 0242 252 0112

Geciktirici Krem Siparişi

Geciktirici Krem Kullananların Yorumları

Bu sayfamız aracılığı ile birlikte geciktirici krem kullananların yorumlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca siz de en etkili geciktirici krem olan Delay 48000’ini kullandıysanız diğer müşterilerimizin de fikir edinmeleri açısından olumlu veya olumsuz deneyimlerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz. Geciktirici krem hakkında deneyimlerini paylaşan müşterilerimiz yapacakları ilk alışverişlerinde %10 indirim hakkı kazanacaklardır.

77 Comments

Add a Comment
 1. Delay 48000 geciktirici kremle tanışalı çok oldu. Kadınlar da aralarında konuşur mu bilmem ama biz erkekler de cinsel hayatlarımızı konuşuruz kendi aramızda. Ama kime sorsanız her ilişkide defalarca kez boşalıyordur. Hem de boşalma süresi çok çok uzundur. Kimse demez ki ben erken boşalıyorum, penisim de kısa, kadını mutlu edemiyorum. İşte bu tarz muhabbetler etiğimiz bir akşam bir arkadaşım bu üründen bahsetti. Penisin boyunu uzatıyormus ve geciktiriyormus diye. Bakalım ne olacak diyerek hep birlikte hemen o an 3 kutu sipariş verdik. Ürün bana geldi. Ben de arkadaşlara dağıtım. ama aramızda makara yapıyorduk ne olabilir ki diye… Bir sonraki toplantıda hepimiz şoktaydık. GDetayları anlatmıyorum ve sadece alın ve deneyin diyorum 🙂

 2. bu ürünü alıp kullandığım ilk seferde bir an sabaha kadar boşalmıycam sandım 😀 o derece yani, hemen alın derim kardeşler. alın ve hem geç boşalmanın da üstüne çıkın hem de sabaha kadar kadını mutlu edin:D ben 22 yaşındayım ama uzun yıllar bu üründen vazgeçmicemi şimdiden biliyorum. Hiç beklemeyin derim ben 😀

 3. O kadar çok geciktirici ürün denedim ki size anlatamam. Erken boşalma benim hayatımı zindan ediyordu neredeyse. Ediyordu değil etmişti de. Piyasada geciktirici diye satılan her ürünü aldım desem yalan olmaz. En sonunda Delay 48000 i gördüm. aldım ve evet iddia ettikleri gibi geçekten süper bir ürün bu.Sizin de benim gibi kimseye anlatamadığnız ama internette çözüm aramaya çalıştığınız erken boşalma sorununuz varsa hiç başka yerlere bakmayın. Ben baktım, denedim hepsini ve Delay 48000 gibi değil hiç biri Etki bile etmiyorlar. Neler geldi başıma o alışverişlerde neler.. Yolladıkları paketten nemlendirici bile çıktı düşünün artık. O yüzden boşuna arastırma yapmadan hemen bunu alın bana dua edersiniz.

 4. Erken boşalma toplumda çok geniş bir sorunmus ama ben bir tek bende sanıyordum. Daha önce bir sürü ürün alıp kullandım. Dünyanın da parasını verdim ama hiç bir bi işe yaramadı. Sonra bir de bunu deniyim deidm. Bakalım içinden ne çıkıcak. Ürün 2 gün sonra elime geldi. kapalı bir kutuda üstünde de hiç bişi yazmıyor. Denedim tabi hemen o gece. Sahiden de geç boşaldım. Sonra şimdiye kadar düzenli olarak kullanıyorum daha da kullanmaya devam edeceğim. Çok şükür sonunda işe yarayan bir ürün buldum. Erken boşalma yaşayan herkes kullansın boşu boşuna başka çare aramayın ben çok aradım ama çare bu üründe

 5. Delay 48000 bir harika dostum. gördüm, okudum, inceledim, aradım, bilgi aldım. aydınlandım, sipariş verdim, geldi, kullandım, memnun kaldım:D hem de ne memnun kalmak . Defalarca kez ilişkiye girdim aynı gece ve hepsinde de geç boşalarak. Kullanmaya da devam edicem. tiryakisi oldum resmen:D

 6. bir bayan olarak buraya yazdığım için öncelikle utanmıyorum onu belirtiyim. Sormak istediğim şeyler var kullananlara. Eşim beni kesinlikle umursamaz yatakta ve çok kısa sürede boşalarak kendi zevkine bakar. Ben şimdi bu üründen alsam ve eşimi de ikna etsem bunu kullan diye geç boşalması kendi isteğinin dışında mı olur? Çünkü adam erken boşalıyor olmayı umursamıyor. Beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 7. Erken boşalmanın biz erkeklerin ne büyük problemi olduğunu yaşayan bilir. Ben de o gruptanım. İnternetten o kadar çok ürün alıp kullandım ki sayısını hatırlamıyorum. Sonra Delay 48000 in reklamlarını gördüm ve bu siteye ulaştım. Hadi bir de bundan alayım dedim. Aldım. Daha aldığım akşam o zamana kadar ürünlere verdiğim paraların boşa gittiğini anladım. Sorun yaşayan arkadaşlara tavsiyemdir

 8. Selamün aleyküm beyler. Bırakın başka geciktirici krem aramayı artık. Ben çok aradım çok da kullandım hiç biri afedersiniz bir işe yaramıyor. Bunu arkadaşım sölemişti al bak bana dua edicen diye. Aldım hem arkadaşıma hem de bunu satan getiren yapan kim varsa ona dua ediyorum. Siz de alın bana dua edin. İyi günler.

 9. Selamını alalım önce kardeş. Aleyküm selam. Anlatan arkadaşlar ne gerekiyorsa anlatmış zaten. Ben de söliyim. İnternette geciktirici diye satılan ve afedersiniz bir halta yaramayan ne varsa kullandım. Bunları bana sorun siz. Bu kremi aldım en son. İşin çözümü bundaymış meğer. Erken boşalma bizim için önemli bir sorun. Hayatı zindan olanlarımız vardır aramızda. Getirenden de satandan da yapandan da Allah razı olsun

 10. Delay 48000 isimli bu ürünle bundan 3 ay önce tanıştım. Pek inanmayarak sipariş verdim ama artık erken boşalma sorunum hat safhada olduğu için aldım. İlk kez bu tarz bir ürün almışım. 3 aydır kullanıyorum ve dünya varmış diyorum. Resmen hayatım renklendi.

 11. Yorumlarda anlatılanların hepsi doğru. Ben bizzat kendim kullanıyorum ama ne kadar anlasak da inanmak için kullanmak lazım arkadaşlar. Erken boşalma diye bir şeyi hayatınızdan silmek ve kadını da mulu emek istiyorsanız alın ve kulanın bu Delay 48000 kremi.

 12. Haklısın kardeş ben de kullanıyorum ayıptır sölemesi. Her erkek geç boşalmak ister bu bir gerçek kimseye söyleyemesek de. Kadını mutlu etmek ve daha çok tatmin olmak defalarca ilişkiye girmek için Delay 48000 alın ve ilişkiden önce masaj yaparak kullanın. Erken boşalmaya son!

 13. Selamünaleyküm beyler. Erken boşalma sorunu yaşıyorum ben de. Fayda ediyor dimi gerçekten? Gerçi anlatmışsınız ama ne biliyim karar veremiyorum. Aslında düşünecek olursam kaybedecek de bir şey yok ama

 14. Ve aleykümselam. Herkes yazmış bende yazayım dedim. Sölemesi ayıp belki ama bende aldım kullanıyorum 1 ay oldu erken boşalıyordum bende karımı da mutlu edemiyordum haliyle şimdi öle bir sorunumuz kalmadı şükür. Sağolun arkadaşlar getirdiğiniz için bunu

 15. Üreten, getiren, satan, dağıtan kim var kim yoksa benden de bir teşekkür. Erken boşalma diye bişey kalmadı bende. Birlikte olduğum kadın arkadaşlar da memnun ben de memnunum. Bu ürünü yaşlanana kadar kullanacağım. Siz de alın kullanın arkadaşlar.

 16. Geciktirici ürün Delay 48000 gerçekten işe yarıyor. Erken boşalma oranı Türkiye’de çok fazla ve bunu umursamazlık etmeyin. Ben kullanıyorum ve daha önce yaşadığım ilişkiler bir hiçmiş. Hiç kullanmayanlara tavsiye ederim. İyi günler.

 17. Geç boşalmak herkesin harcı değil. Bunu bilir bunu söylerim kardeşler. Ama kimse birbirine söyleyemez o başka. Eğer siz de bu sitedeyseniz ve bu yorumları okuyorsanız böyle bir sorununuz var demektir. Hiç düşünmeyin alın hemen. Hem geç boşalıyorsunuz hem de aynı gece defalarca boşalabiliyorsunuz. Muhteşem bir şey yani.

 18. Erken boşalma problemini yıllardır yaşıyordum. Bi arkadaşım bi muhabbet sırasında bu geciktiriciden bahsetti. Aldım ben de şimdi kullanıyorum ve dünya varmış diyorum. Eğer sizinde bu probleminiz varsa kullanın siz de.

 19. Beyler bende de bu dertten var. İlişkiden ne kendim bir şey anlıyorum ne kadın anlıyor açıkçası. Siz şimdi burada yazmışsınız tamam sizde işe yaramış ama bende de aynı etkiyi gösterir mi ki ve yan etkisi olmadığından da eminiz dimi? İlk kez bu tarz bir şey alıp kullanıcam kararsız kaldım.

 20. Erken boşalma sorunu bende de var ama daha hiç bişey kullanmadım. Korkuyorum yan etki falan yapar daha beter olur diye. Ama baksana neler yazmışsınız. Alıyorum ben de birazdan ama etki etmezse de buradan açık açık yazarım valla.

 21. Geç boşalmanın nasıl bir şey olduğunu bu krem sayesinde öğrendim ve seksten zevk alır oldum. Karım da ben de çok memnunuz üstelik aynı gece defalarca ilişkiye girebiliyoruz. Çok sağ olun.

 22. Erken boşalma problemimi bu krem sayesinde çözdüm arkadaşlar hiç yan etkisi falan da yok ben de sizin gibi düşünüyordum almadan önce ama aldım harika bir şey. Aynı gece aynı kadınla defalarca birlikte olabiliyorum.

 23. Benimde aynı problemim var. Erken boşaldığım için karımla resmen birlikte olmak istemiyorum. Alsam bende de etki edermi ki? Yaşım 47. Bana da bilgi verirseniz sevinirim..

 24. Gecede en az 3-4 kez ilişkiye girebiliyorum. Daha önce nerdeee.. ayrıca erken boşama diye de bir derdim kalmadı çok şükür. Önceden seneerce pek çok şey kullandım hiç biri bir hata yaramadı afedersiniz. Derdi olan alsın kulansın o kadar söylüyorum.

 25. Ben 45 yaşındayım. Erken boşalma problemim yıllardır var ama hiçbir ilaç kullanmadım doktora falan da gitmedim. Az önce araştırırken bu siteye rastladım. Alacağım sanırım ben de madem o kadar işe yarıyor. Sonucunu da yazarım. İnşallah bende de geç boşalma olur da dua ederim size.

 26. Ben de bütün satılan ürünleri aldım denedim ve bi etkisini görmedim hiç birinin hepsi para tuzağı. Şimdi bunu da alacağım çünkü bu kadar insan etkili diyorsa vardır bir hayır eğer ben de hayrını görürsem bu ürünün reklamını her yerde yaparım ama görmezsem de bunu da yazarım her yere şimdiden söyleyeyim.

 27. Delay 48000i 6 aydır kullanıyorum. Daha önce her ürünü kremi ne var ne yoksa internette aldım arkadaşlar. Hepsi yalan haberiniz olsun. Boşa para vermeyin. Eğer erken boşalma derdiniz varsa tek çözüm Delay geciktirici kremdir. Kullandım ve biliyorum o yüzden bu kadar emin konuşuyorum.

 28. Burada yapılan yorumları okudum ve buna istinaden ben de az önce siparişimi verdim. Daha önce başka bir yerden bir krem almıştım. Pek de işe yaramadı olan umuduma ve parama oldu açıkçası. Bu geciktirici krem umarım işe yarar. Ki yarayacak gibi görünüyor kullananların yorumlarına göre. Hepimizin sorunu çözülür inşallah çünkü çok zor bir durum erken boşalma

 29. Erken boşlama sorunu ile yıllardır mücadele eden biri olarak bu geciktirici kremin çok etkili olduğunu söylemek istiyorum. Mücadele derken doktora falan gitmedim utandım ama çok ürün kullandım. İçlerinde tek işe yarayan Delay 48000. Geç boşaldığım gibi aynı gece birden fazla ilişkiye de girebiliyorum. O yüzden de erken boşalma sorununa bu krem kesin çözüm diyorum. Bu biz erkekler için büyük bir dert çünkü. Alıp kullanmak lazım.

 30. Ben de erken boşalma yüzünden karımdan da seksten de soğudum resmen bana da bir yardım edin bende de işe yarar mı yaşım 51 ayrıca sertleşme problemi de yaşıyorum. Buna da iyi gelir mi?

 31. 35 yaşındayım ve erken boşalmadan dolayı bir cinsel hayatım hiç olmadı içine kapanık biriyim bu yüzden de eğer sahiden çare olacaksa ben de alıp kullanacağım Delay 48000 isimli kremi geç boşalmak nedir hiç bilmiyorum.

 32. Erken boşalma bende de var ama şimdiye kadar umursamamıştım. Umursamadım derken alıp bişi kullanmadım yani. Bu sitedeki yorumları okuduktan sonra almaya karar verdim. 1 aydır cinselliği tadına vararak yaşıyorum.

 33. 29 yaşındayım ve erken boşalıyorum ben de alsam faydası olur mu bana da herkese fayda ediyor mu bu bi de birden fazla boşalıyoruz demişsiniz. Bu da ben de olur mu? Cevap?

 34. Olur tabii düşündüğün kabahat. Ama aldığında düzenli olarak ve sürekli kullanman gerek bir müddet. Ben de erken boşalıyordum aldım kullandım ama uzun süre 3-4 ay yani. Zaman içinde tedavi de mi etit naptı bilmiyorum şimdi çok şükür diyorum ☺

 35. 45 yaşındayım ve uzun zamandır erken boşalma ile karşı karşıyaydım. Bu geciktirici krem sayesinde hayatımda her şey şimdi daha güzel. Daha uzun yıllar işe yarar inşallah.

 36. Ben de alacam doğuya da yolluyonuzmu yolluyosanız kaç günde gelir bana şırnaktayım bide gidip kargodan alabiliyomuyuz merkezden eve falan gelmese

 37. Kardeşim Türkiye’nin her yerine yolluyorlar ama tabi doğuya gelmesi eline ulaşması 2 günü bulur sitede öyle yazıyor. Sen yine de telefon numaralarından bir ara sor istersen yardımcı oluyorlar.

 38. Evet telefonla aradığınızda çok ilgili davranıyorlar. Hem de ben gecenin bir vakti aradım yine de müşteri temsilcileri çok ilgili idi. Aklıma takılanları sordum gayet saygılı bir şekilde cevapladılar. Ben de siparişimi verdim. 2 ay oldu kullanıyorum şimdi yeni siparişimi vericem bir de yorum yazayım dedim. Çok memnunum

 39. Erken boşalma bizim için büyük sorun en azından benim için öyle her erkek için de aynıdır diye düşünüyorum. O yüzden de bu üründen aldım ve yeni kullanmaya başlayacağım. Kullanan arkadaşlar gibi ben de buraya yazarak kullanmak isteyenlere yardımcı olmak istiyorum. İnşallah bende de yararlı olur.

 40. Erken boşlama derdime dermen olacağına inandığım bu geciktirici kremi çok araştırdım ve sonunda aldım. Bu gün elime geçti kullanmaya yeni başlıyorum. Umarım bende de başarılı olur.

 41. 50 yaşındayım ve yaştan mıdır nedir bilmem son 5 yılda erken boşalma sorunum vardı. İnternette çare ararken bu geciktiriciyi buldum ve aldım 2 ay önce. Şimdi o kadar memnunum ki tadını çıkarıyorum

 42. Henüz 22 yaşındayım ama erken boşalma sorunu yaşıyorum. Bu yüzden de kadınlardan uzaklaşıyorum. Bu durum böyle gitsin istemediğim için de bu geciktirici kremden alıp kullanacağım.

 43. Bizlerin erken boşalma sorunumuza böyle bir kremle çare olduğunuz için yürekten teşekkürler. Bu ürünün Türkiye’de de satılıyor olmasından dolayı çok mutluyum. Daha çok kişiye ulaşması için de her yerde bahsediyorum. İyi çalışmalar.

 44. Yıllardır erken boşalma ile boğuşan biri olarak bu sorunuma çözüm olduğunuz için site yöneticilerine bu ürünü sattıkları için çok teşekkür ederim.

 45. Erken boşalma diye bişey yaşamak istemiyorsanız, bir gecede birden fazla kez ilişkiye girmek istiyorsanız çözümün bu Delay geciktirici kremde olduğunu bir kez de ben belirtmek isterim. Aldım denedim ve sonucunu gördüm o yüzden yazıyorum.

 46. Delay 48000 erken boşalma problemlerine kesin çözüm. Bu ürünle daha önce tanışsaydım. Boşa geçen ve kendime dert edip stres yaptığım yıllara yanıyorum. Çok etkili bir ürün bu. Derdime çare oldu. Teşekkürler.

 47. Ben bu yaşıma kadar bu derdi neden çekmişim diyorum. Keşke daha önceden bulup kullansaymışım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım bu kremi kullandım. Erken boşalma sorunumu çözdüğü gibi performansım da arttı.

 48. Ben 42 yaşındayım. Bu ürün sayesinde cinsellikten zevk alır oldum. Hem erken boşalmıyorum artık, hem de aynı gece birden fazla kez ilişkiye girebiliyorum. Çok teşekkürler.

 49. Erken boşalma diye bişeyim kalmadı çok şükür bu krem sayesinde. 3 aydır kullanıyorum ve dünya varmış diyorum. Bu kremi Türkiye’de satan yollayan reklamını yapan kim varsa çok teşekkür ederim.

 50. Arkadaşlar kremin yan etkisi yok merak edenler için söylüyorum. 4 aydır kullanıyorum erken boşalma derdinden kurtuldum. Başka sitelerde gezinip de boşuna kandırılmayın. Benim çok başıma geldi. Ama şimdi derdimin dermanını buldum.

 51. Yan etki falan yok bende de olmadı. Kullanmak isteyenlere de özellikle tavsiyemdir. Geciktirici kremler arasında en iyisi bu marka. Erken boşalmaya düzenli kullanımda son veriyor.

 52. 33 yaşındayım ve bunca zamandır yaşadığım erken boşalma durumuma bu geciktirici krem çare oldu. Site yetkilerine bunu sattıkları için ve aradığımda benimle sonuna kadar ilgilendikleri için teşekkürler.

 53. Erken boşalma denen illet bende gençliğimden beridir var ama ne kimseye söyledim ne de bu ürünlere inanıp aldım. Sonra bir gün bir forum sitesinde insanlar konuşuyordu oradan okudum kremin adını sordum söylediler. Aldım ben de bu siteden. Çok memnunum. Ciddi anlamda cinsel hayatım düzene girdi artı psikolojim de düzeldi diyebilirim.

 54. Ben 20 yaşındayım erken boşalıyorum. Bu normal mi yoksa bende kullanmaya başlayayım mı bu kremi?

 55. 45 yaşındayım ve bu yaşıma kadar hep erken boşalma sorunu yaşadım. Taa ki bu geciktirici kremle tanışana kadar. Derhal aldım kullanmaya başladım. Çok şükür artık seksten zevk alıyorum. Eşimde bundan memnun. Çok teşekkürler.

 56. Geciktirici krem kullanmanın yaşı yok arkadaşlar. Gençlerde de oluyor bu sorun yaşı ilerlemiş olanlarda da etkili bir krem bu. Delay sayesinde ben de cinselliği öğrendim bu yaşımda. Ürünü satanlara çok teşekkürler.

 57. Geciktirici krem kullanmanın yaşı var mı arkadaşlar. Erken boşalmanın da yaşla ilgisi var mı? Beni bilgilendirecek birileri var mı doktora falan soramam utanırım.

 58. Geciktirici kremler içinde en etkilisi budur. Getirip satan bu siteyi açan kapımıza kadar yollayanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yaşım 50

 59. Benim de yaşım 49 ben de aldım kullanıyorum. Bende erken boşalma sonradan ortaya çıktı. İlk kullandığım şey bu çok da faydasını gördüm. Lazım olan herkese de tavsiyem olur.

 60. Erken boşalma diye bir sorunum şu krem sayesinde kalmadı. Yaşım daha genç 28 yaşındayım ama böyle bir sorunum vardı. Kısa zamanda çözüm oldu. Satanlar sağ olsun. Getirenler de sağ olsun.

 61. Erken boşalma büyük sorun beyler bilirim ben de. Ama artık Delay var ve buna da çare bulduk yani gözümüz aydın. Yaşım 42 evliyim ama karımı hiç mutlu edemedim desem yeri var 4 ay öncesine kadar. 4 aydır her şey harika.

 62. Sitede de yazıyor ben de bunu söyleyebilirim ki uzun zamanlı kullanımlarda tedavi edici etkisi de var evet ama istikrarlı kullanmanız lazım. Geciktirici etkisi zaten tartışılmaz.

 63. Geciktirici kremlerin arasında en iyisi Delay 48000. Erken boşalma sorunum kalmadığı gibi tedavi de etti ayrıca. Siz de erken boşalıyorsanız karınızı sevgilinizi mutlu etmek ve kendinizi de iyi hissetmek için alın bu kremi. Ne stres kalıyor ne bir şey.

 64. Erken boşalma sorununuza benim gibi son vermek bir yandan da tedavi edici özelliğinden yararlanmak istiyorsanız bu geciktirici kremi tavsiye ederim. Ben kullandım hala da kullanıyorum çok etkili bir krem uzun vadede tedavi de ediyor. Bilginize…

 65. Geciktirici krem kullanımına bundan 3 ay önce başladım. Evet, tedavi de ediyor kullanırken bir yandan. Zaten sitede de yazmışlar ama ben de deneyerek gördüm. Erken boşalma sorunum neredeyse kalmadı gibi. Sizlere de tavsiye ediyorum.

 66. Erken boşalma sorunu olanlar beni dinleyin ve alın bu kremi. Ben 45 yaşındayım. Erken boşalma sonradan çıktı bende. 5 ay kullandım bu kremi sonra ne erken boşalma kaldı ne bir şey.

 67. Geciktirici kremler arasında en iyisi budur. Hepsini kullandım neredeyse ben. Boşuna araştırmaya almaya kalkmayın başka marka falan. Beni dinleyin. Çözüm bu kremde.

 68. Erken boşalma diye bir şeyim kalmadı. 33 yaşındayım. Bu sorun sayesinde kadınlardan uzaklaştım resmen. 2 aydır kullanıyorum. Artık hayatım galiba düzene girecek.

 69. 55 yaşındayım. Bende de erken boşalma peydah oldu 3-4 senedir. Ben de alıp kullansam bana da fayda eder mi? Yoksa yaş sınır var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

 70. Yaş fark ediyor mu bana da cevap verin. Arayacağım siteyi ama utanıyorum telefon açmaya. Yaşım 59 benim. Erken boşalıyorum. Bana da yardım ediniz.

 71. Yaşla ilgili 18den küçüklere satış yapılmadığıyla ilgili bilgi var ama ben de göremedim en yüksek yaş ne olduğunu. En iyisi arayıp sormak aslında ama çekiniyorum daha doğrusu utanıyorum. Eğer arayıp bu konuda bilgi alan olursa bizi de bilgilendirsin.

 72. Delay 48000 adlı bu krem sayesinde erken boşalma diye bir sorunum kalmadı. Yaşım 42 benim. Eğer sizinde bu şekilde erken boşalmanız varsa alın hemen beyler. Ürün süper,bu problem de şakaya gelmez.

 73. Delay 48000 ile erken boşalmaya son beyler! Birebir kullanmış ve test etmiş biri olarak yazıyorum. Daha önce hiçbir şey fayda etmemişken bu krem sayesinde erken boşalma derdimden kurtuluyorum. Çünkü bir yandan da tedavi ettiğini görüyorum.

 74. Erken boşalma sorununuza bu kremden başkası çözüm olmaz benden söylemesi. 40 yaşındayım. Hayattan soğumuştum resmen. Psikolojim bozulmuştu. Şimdi gayet mutluyum ve seks hayatım da bir bakıma düzene girdi.

 75. Yaşım 50 ve bu üründen kullanmak zorunda kaldım artık. Siparişim bugün elime ulaştı. Henüz kullanmadım ama sizlerin yorumlarınızdan dolayı çok umutluyum açıkçası. Eğer aksi bir durum olur da fayda etmezse onu yazacağım merak etmeyin.

 76. Ben 50 yaşındayım ve senelerdir erken boşalma vardır. Kimseye de söylemedim, doktora da gitmedim. Şimdi ilk kez bu üründen aldım bakalım. Daha elime geçmedi. Umutla bekliyorum.

 77. Ben de kullandım. Hala da kullanıyorum. Erken boşalma denen şeye birebir bu krem. Boşalmayı geciktiriyor. Cinsel ilişkiden keyif alıyorsunuz. Şimdiye kadar kullanmadığım zamanlara yazık diyorum şimdi.

Bir Cevap Yazın

Geciktirmeye Yardımcı Olabilen Krem © 2015 Sipariş ve Bilgi Hattı 7/24 : 0242 252 0 112 Geciktirici